Stravování

Zdravá a plnohodnotná strava.

Dětem je poskytována plnohodnotná strava splňující požadavky na stravování v předškolních zařízeních a to i pro děti do 3 let. Svačiny i obědy odebíráme od firmy Fort Roxy z Hostivice.

Obědy

V dětské skupině se staráme o kvalitní stravování vašich dětí. Každý den podáváme jídlo od firmy Fort Roxy z Hostivice. Jídelní lístek je dostupný na nástěnce v šatně a také na webových stránkách. Rovněž respektujeme individuální potřeby jako jsou potravinové alergie, vegetariánská či bezlepková strava. Jídlo je vždy je čerstvé a chutné, aby vaše děti měly energii na celý den.

Svačiny

Dbáme na to, aby si děti po celý den dopřávaly zdravé svačiny, která jim dodá potřebnou energii a živiny. Ranní i odpolední svačiny jsou pestré a vyvážené. Vaše děti mají také neustálý přístup k pití, které zahrnuje ovocné a bylinné čaje, přírodní sirupy, bio mošty a vodu, abychom podpořili zdravý životní styl.

Ve školičce se snažíme nejen o kvalitní stravování dětí, ale také o celkově zdravý životní styl. Kromě poskytování vyvážených jídel a svačin se zaměřujeme na podporu pitného režimu. Dětem je po celou dobu pobytu ve školičce poskytován volný přístup k pití, které zahrnuje ovocné a bylinné čaje, přírodní sirupy, bio mošty a samozřejmě také vodu. Tímto způsobem podporujeme zdravé návyky a správnou hydrataci. Rovněž si vážíme individuálních potřeb a preferencí dětí a jejich rodičů. Pokud má vaše dítě potravinové alergie nebo upřednostňuje vegetariánskou či bezlepkovou stravu, stačí nám to sdělit a my se postaráme o přizpůsobení jídelníčku Důležitou informací pro rodiče je také možnost omluvit své dítě z oběda v případě absence. Prosíme, abyste omluvu podali nejpozději do 13:00 předchozího dne. Pokud nechcete platit za neodebraný oběd, je také možnost si ho daný den vyzvednout přímo ve školičce. Děkujeme za spolupráci a důvěru, kterou nám věnujete při péči o vaše děti.